Sign in

JackPoker lançon kërkimet e mirëseardhjes

Phil
06 qer 2023
Phil Lowe 06 qer 2023
Share this article
Or copy link
  • Nis një sistem i ri shpërblimesh për lojtarët JackPoker
  • Tre nivele të programit të ri në dispozicion
  • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues JackPoker NE WBO NUS për të marrë bonus mirëseardhjeje prej 1000$!
Jack-Poker.com ka lançuar Welcome Quests, një program shpërblimi që lejon lojtarët e regjistruar të kërkojnë bonuse të menjëhershme.

JackPoker mund të aksesohet në shumë vende të botës dhe ofron një sërë promovimesh fitimprurëse përveç bonusit të mirëseardhjes së lojtarit të ri.

Kërkimet janë të hapura për të gjithë lojtarët e regjistruar. Nëse nuk jeni bashkuar ende, përdorni kodin promovues JackPoker NEWBONUS kur hapni një llogari për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Pasi të regjistroheni, ju mund të luani poker online kundër lojtarëve nga e gjithë bota. Ju gjithashtu mund të zgjidhni ofertat dhe promovimet e ndryshme të bonusit që vijnë si shtesë e bonusit të regjistrimit.

Kërkimet e mirëseardhjes JackPoker janë krijuar kryesisht për të inkurajuar lojtarët të zbulojnë gamën e gjerë të lojërave të JackPoker .

Kërkimet e Mirëseardhjes ju japin gjithashtu mundësinë për të fituar bonuse të menjëhershme.

Kushti kryesor kur zgjedhni sistemin e shpërblimeve është të depozitoni një minimum prej $20. Kjo ju lejon të kualifikoheni për të parën nga tre nivelet e shpërblimeve.

Shpërblime për kërkimet e mirëseardhjes së JackPoker

Ekzistojnë tre nivele shpërblimesh:

Kërkimet e argjendta: Depozoni midis 20 dhe 99,99 dollarë për të hyrë në kërkimet e argjendta. Këto ju japin mundësinë për të marrë shpërblime Pokeri me vlerë 22,50 dollarë. Ju gjithashtu do të merrni një biletë flipout me një grup çmimesh prej 7,000 dollarësh.

Përveç kësaj, ju do të merrni rrotullime falas në kazino për të luajtur Gates of Olympus !

Kërkimet e Arit: Depozoni midis 100 dhe 499,99 dollarë për të zhbllokuar aksesin në kërkimet e arta.

Këtu, ka një vlerë totale shpërblimi prej 140 dollarësh, përveç një bilete flipout me një grup çmimesh prej 15,000 dollarësh. Ju gjithashtu do të merrni 150 rrotullime falas në kazino për slots fituese të çmimeve Gates of Olympus.

Kërkimet Supernova : Nëse depozitoni 500 dollarë ose më shumë, do të zhbllokoni kërkimet më të nxehta Supernova !

Ekziston një vlerë totale shpërblimi prej 635 dollarësh në dispozicion për lojtarët në këtë nivel.

Lojtarët Supernova Quest do të marrin gjithashtu një flipout për një turne me një grup çmimesh prej 30,000 dollarësh, si dhe 150 rrotullime falas në DemiGods.

Kërkimet zgjasin 14 ditë nga data e depozitimit dhe çdo nivel ka tetë kërkime të ndryshme.

Është një mënyrë e shkëlqyer që lojtarët të provojnë lojërat e JackPoker , të testojnë aftësitë tuaja dhe të marrin disa shpërblime të shkëlqyera!

Jack-Poker është shtëpia e një numri turnesh dhe promovimesh ekskluzive, me para të mëdha për t'u fituar çdo javë.

Nëse nuk jeni regjistruar ende, mos harroni të përdorni Referimin / Kodin Promocional NEWBONUS kur hapni llogarinë tuaj të re të pokerit!