Sign in

JackPoker lançon seritë Christmas Fair vlerë 350,000 dollarë

Conrad
29 nën 2023
Conrad Castleton 29 nën 2023
Share this article
Or copy link
 • Fitoni një aksion prej $350,000 në Jack-Poker në dhjetor
 • Seritë e turneve Christmas Fair disponohen nga 1-21 dhjetor
 • Blerjet fillojnë me vetëm 1 dollarë
 • Dy Ngjarjet kryesore zhvillohen me blerje 5/20$ dhe 5000$/20000$ të garantuara
 • Turneu i Krishtlindjeve në poker është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e regjistruar
 • Lojtarët e rinj mund të regjistrohen me kodin promovues të JackPoker NEWBONUS për të marrë bonus deri në $3000!
Jack-Poker.com ka lançuar series e turneve të Christmas Fair , një promovim tre-javor që lejon lojtarët e regjistruar të hyjnë në turne me temë Krishtlindjesh me blerje të ulëta.

Duke filluar nga 1 dhjetori, Christmas Fair JackPoker do të zhvillohet për tre javë me gjithsej 100 turne që do të zhvillohen.

Blerjet fillojnë me vetëm 1 dollarë, me 350,000 dollarë shpërblime të garantuara të disponueshme gjatë gjithë muajit.

Faqja zyrtare JackPoker mund të aksesohet në shumë vende të botës dhe lojtarët e rinj mund të kërkojnë një bonus të madh mirëseardhjeje kur regjistrohen, përveç një game të gjerë ofertash bonusesh dhe promovimesh.

Nëse ende nuk i jeni bashkuar dhomës së pokerit, përdorni Kodi promovues i JackPoker NEWBONUS kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Si një lojtar i ri, ju mund të kërkoni deri në 3000 dollarë bonus, plus ju mund të merrni 25% rakeback.

Pasi të regjistroheni, ju mund të luani poker online kundër lojtarëve nga e gjithë bota, plus ju gjithashtu mund të zgjidhni ofertat dhe promovimet e ndryshme të bonusit që janë në dispozicion, duke përfshirë series e turneut Christmas Fair !

Christmas Fair JackPoker ka pesë turne që zhvillohen çdo ditë nga 1 deri në 21 dhjetor.

Blerjet fillojnë me vetëm 1 dollarë dhe pikat kryesore series së turneut përfshijnë:

 • 350,000 dollarë në para të garantuara të çmimeve në të gjithë series
 • Pesë turne për të hyrë çdo ditë
 • 100 turne në total gjatë gjithë dhjetorit
 • Blerjet që variojnë nga 1 deri në 10 dollarë
 • Dy ngjarje kryesore me blerje 5 $/20 $ dhe 5,000 $/20,000 $ të garantuara

Jack-Poker është shtëpia e shumë turneve dhe promovimeve ekskluzive, me para të mëdha për t'u fituar çdo javë.

Nëse nuk jeni regjistruar ende, sigurohuni që të përdorni kodin promovues NEWBONUS kur hapni llogarinë tuaj të re të pokerit për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes!