Sign in

JackPoker 1 milion dollarë Seria PKO e lançuar për Euro 2024

Conrad
07 qer 2024
Conrad Castleton 07 qer 2024
Share this article
Or copy link
  • JackPoker shpall Serinë PKO Shootout $1 milion Euro
  • Seria e turneut që do të zhvillohet nga 10 deri në 30 qershor!
Një seri e huge 1 milion dollarësh Euro Shootout PKO po zhvillohet gjatë gjithë qershorit në Jack-Poker.com ndërsa dhoma e pokerit feston Kampionatin Evropian 2024.

Euro 2024 është një nga ngjarjet më të nxehta sportive të vitit.

Përpara fillimit të turneut të futbollit, JackPoker ka lançuar serinë e tij 1 milion dollarësh Euro Shootout PKO .

Nga data 10-30 qershor, seria shootout është në dispozicion për të gjithë lojtarët e regjistruar.

Ashtu si në fushë, ju mund të përjetoni të gjitha thrills dhe derdhjet e një turneu madhor me nokaut.

Shmangni një nokaut që të thyen zemrën, shënoni një fitues në minutën e fundit për t'u avancuar dhe mbani gjallë shpresat tuaja për të fituar çmimin - një pjesë e një kampionati që fiton 1 milion dollarë!

Hyni në llogarinë tuaj dhe kërkoni në hollin e turneut për 'Euro Shootout PKO Series' për detaje të plota mbi të gjitha ngjarjet e ardhshme të serive gjatë muajit qershor!

Nëse nuk jeni regjistruar ende, lexoni më tej për të mësuar se si t'i bashkoheni kësaj dhome popullore globale të pokerit!

Si të bashkoheni në JackPoker

Nëse ende nuk i jeni bashkuar dhomës së pokerit, përdorni Kodi promovues i JackPoker NEWBONUS kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Sapo të regjistroheni, mund të hyni në Serinë PKO Shootout prej 1 milion dollarësh si dhe në të gjitha turnet e tjera të disponueshme.

Një Welcome Lootbox është në dispozicion për lojtarët e rinj të pokerit, me një sërë bonusesh që ju presin.

Duke përdorur kodin promovues NEWBONUS kur regjistroheni, mund të merrni një bonus të menjëhershëm në para.

Kur të bëni depozitën tuaj të parë, mund të kërkoni gjithashtu Welcome Lootbox si pjesë e paketës së bonusit.

Kutia e plaçkitjes ju garanton 25% rimbursim në depozitën tuaj të parë, plus që mund të gjeni edhe ndonjë nga sa vijon në kutinë tuaj:

  • 1000% bonus Instacash
  • $500 Bonus Bonanza Biletë
  • 300 rrotullime falas

Thjesht regjistrohu për të luajtur Welcome Lootbox Minigame dhe kërkoni bonusin tuaj!