Sign in

Përfitimi i kartës МИР i mbretit të Mount ain Jackpoker

Phil
09 nën 2023
Phil Lowe 09 nën 2023
Share this article
Or copy link
Bashkohuni me Elitën në Challenge e "King of the Mountain" të Jackpoker-it

A jeni gati të ngjiteni në mbretërinë e pokerit? Jackpoker ju fton të demonstroni aftësitë tuaja dhe të merrni fronin në promovimin e tyre "Mbreti i Malit". Kjo nuk është vetëm një lojë; është një kërkim njëmujor për lavdi, ku vetëm më të aftët mund të ngrihen në majë.

Tabelat javore drejtuese: Ngjituni lart
Angazhohuni në një betejë të zgjuarsisë dhe strategjisë në tre nivele të niveleve të blerjes: të ulët (0,10 $ - 0,50 $), të mesëm (1 $ - 2 $) dhe të lartë (4 $ - 20 $).

Çdo javë, ne shpërblejmë këmbëngulësit dhe guximtarët përmes tabelave tona të drejtuesve. Por challenge e vërtetë qëndron në tabelën e përgjithshme të drejtuesve për muajin - ku Mbreti i fundit i Malit do të kurorëzohet.

Sistemi i pikëve: Çdo bast llogaritet
Udhëtimi juaj drejt majës shënohet nga çdo thirrje që kundërshtarët tuaj i bëjnë basteve tuaja. Çdo dollar që vendosni bast dhe quhet është i barabartë me një pikë drejt rezultatit tuaj të tabelës së liderëve. Bëhuni all-in dhe nëse tre lojtarë thërrasin bastin tuaj prej 10 dollarësh, ju sapo keni fituar 10 pikë. Mbani mend, një udhëheqës është po aq i fortë sa ndjekësit e tij.

Mënyrat e pagesës: Swift dhe të sigurta me " МИР "
Ne kemi integruar zgjidhjen e pagesave " МИР " për të siguruar që transaksionet tuaja të jenë pa probleme. Depozitoni dhe tërhiqni me lehtësi direkt nga arkëtaria e dhomës. Udhëtimi juaj financiar me ne është krijuar për të qenë po aq i qetë sa loja juaj.

Bonuset e depozitës së parë: Një mirëseardhje mbretërore
Bëni depozitën tuaj të parë prej 20 dollarësh ose më shumë duke përdorur çdo mënyrë pagese dhe merrni një biletë për kërkimet tona të mirëseardhjes, plus një bonus të trefishtë në depozitën tuaj të parë! Kërkimet e mirëseardhjes përbëhen nga tre nivele të krijuara për t'ju njohur me platformën tonë, me bonuse të mundshme që arrijnë mbi 600 dollarë.

Ekstravaganza e bonusit të trefishtë
Si pjesë e paketës sonë të mirëseardhjes, ju do të merrni një rakeback prej 25%, një bonus të menjëhershëm 50% në para dhe deri në 150 rrotullime falas në kazinonë e tyre. Është një kombinim i krijuar për t'ju vendosur për sukses që në fillim.