Sign in

JackPoker Welcome Lootbox - Filloni me një fitore të madhe me bonus deri në 1000% Instacash !

Phil
01 mar 2024
Phil Lowe 01 mar 2024
Share this article
Or copy link
  • Welcome Lootbox tani është e disponueshme në JackPoker
  • Lojtarët e rinj mund të marrin 25% rimbursim në depozitën tuaj të parë, si dhe shpërblime shtesë të lootbox
  • Kodi promovues NEWBONUS mund të përdoret për të marrë gjithashtu bonus mirëseardhjeje deri në 3000$ kur regjistroheni!
JackPoker Welcome Lootbox lejon lojtarët e rinj të kërkojnë një numër ofertash bonusi kur regjistrojnë një llogari të re.

Nëse regjistroheni me Kodi promovues i JackPoker NEWBONUS mund të ngriheni deri në $ 3 0 0 0 bonus i menjëhershëm.

Të NEWBONUS kodi u jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të mirëseardhjes kur regjistroheni në dhomën e pokerit për herë të parë.

Welcome Lootbox është pjesë e paketës së mirëseardhjes, me lojtarët që marrin lootbox kur bëjnë depozitimin e tyre të parë në faqen zyrtare të JackPoker , siç shpjegohet në videon e mëposhtme.
Loot box ju garanton 2 5 % rakeback në depozitën tuaj të parë, plus mund të gjeni gjithashtu ndonjë nga sa vijon në kutinë tuaj:

  • 1 0 0 0 % Instacash bonus
  • $ 5 0 0 Bonus Bonanza Biletë
  • 3 0 0 rrotullime falas

Është shumë e thjeshtë të kapësh një lootbox. Sapo të keni regjistruar të renë JackPoker llogari, ju keni mundësinë për të luajtur Welcome Lootbox Minilojë.

Në Welcome Lootbox mini-lojë, qëllimi është të gjesh Jacks. Pasi ta keni bërë këtë, thjesht bëni depozitën tuaj kualifikuese dhe do të merrni shpërblimet tuaja!

Regjistrimi në JackPoker

Kodi promocional Jack-Poker NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistrohen. Deri në $ 3 0 0 0 bonus mund të kërkohet kur ju bashkoheni në dhomën e pokerit.

Këtu është një udhëzues i thjeshtë për t'u regjistruar dhe marrë JackPoker bonus:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të vizituar zyrtarin JackPoker faqe interneti
  2. Klikoni 'Regjistrohu' butoni dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të jepni numrin tuaj të telefonit celular dhe të zgjidhni vendin ku jetoni.
  3. Kur u pyet nëse keni një kod promovues, shkruani në NEWBONUS kodi. Duke bërë këtë, ju do të jeni në gjendje të merrni bonusin më të madh në dispozicion.

Duhet më pak se një minutë për të përfunduar këtë proces të shpejtë regjistrimi. Pasi të jeni regjistruar, ju mund të merrni bonusin tuaj të pokerit, plus ju gjithashtu mund të luani Welcome Lootbox Minilojë!