Sign in

JackPoker tani pranon Skrill si mënyrë pagese

Conrad
21 mar 2024
Conrad Castleton 21 mar 2024
Share this article
Or copy link
 • Lista e opsioneve të pagesës është zgjeruar në JackPoker
 • Lojtarët tani mund të financojnë llogarinë e tyre duke përdorur Skrill në disa vende evropiane
 • Portofoli i njohur dixhital mund të përdoret gjithashtu nga lojtarët e pokerit në Kanada
Jack Poker adds Skrill as payment method
Skrill është shtuar në listën e mënyrave të pagesës në dispozicion në JackPoker.

Lojtarët e regjistruar të pokerit tashmë mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde në JackPoker në mënyra të shumta, me karta krediti, karta debiti, Bitcoin dhe kriptovaluta të tjera të pranuara.

Skrill , portofoli popullor dixhital i përdorur shpesh nga faqet e pokerit dhe lojërave të fatit në internet për pagesa dhe tërheqje, tani është i disponueshëm në JackPoker për lojtarët në Kanada dhe disa vende evropiane, duke përfshirë:

 • Hungaria
 • Polonia
 • Finlanda
 • Italia
 • Irlanda
 • Suedia
 • Lituania
 • Letonia

Nëse nuk jeni regjistruar ende, mund të përdorni Kodi promovues i JackPoker NEWBONUS kur bashkoheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Kodi NEWBONUS merr lojtarët e rinj të pokerit deri në $3000 bonus të menjëhershëm si pjesë e një pakete të mirëseardhjes.

Depozitimi në JackPoker është një proces i shpejtë dhe i lehtë, dhe ju mund të depozitoni kur jeni të kyçur në kompjuterin tuaj ose pajisjen celulare.

Këtu është një udhëzues hap pas hapi për të përdorur Skrill për të depozituar në llogarinë tuaj JackPoker :

 1. Hyni në llogarinë tuaj JackPoker . Nëse nuk jeni regjistruar ende, bashkohuni me Jack-Poker.com këtu.
 2. Pasi të keni hyrë, klikoni në 'Arkëtar'
 3. Zgjidhni opsionin e pagesës me të cilin dëshironi të depozitoni nga lista që shfaqet në ekran.
 4. Shkruani shumën e parave që dëshironi të shtoni në llogarinë tuaj JackPoker dhe klikoni butonin 'Konfirmo' për të përfunduar transaksionin.

Kur të keni bërë depozitën tuaj, bilanci juaj do të përditësohet sapo të kryhet verifikimi i transaksionit. Më pas mund të filloni të luani poker online!