Sign in

Hyni në Jack Bonanza në JackPoker për të fituar një aksion prej $1,245,000

Phil
20 sht 2023
Phil Lowe 20 sht 2023
Share this article
Or copy link
  • Turnetë e Jack Bonanza tani janë drejtpërdrejt në JackPoker
  • 1,245 dollarë në para të garantuara të çmimeve për t'u fituar
  • Pesë turne zhvillohen çdo ditë me blerje që fillojnë nga vetëm 5 dollarë
  • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues të JackPoker NEWBONUS për të filluar me bonus deri në $3000!
Tani ka më shumë shanse për të fituar para të mëdha në Jack-Poker.com pasi dhoma e pokerit njoftoi se ngjarja Jack Bonanza do t'i shtohet orarit të rregullt të turneut.

Jack Bonus Bonanza u tregua kaq i popullarizuar me lojtarët, saqë ngjarje të mëtejshme janë tani të disponueshme kur vizitoni Lobin dhe zgjidhni skedën "Turne".

1,245,000 dollarë në para të çmimeve të garantuara janë në dispozicion gjatë orarit të shtatorit, me blerje që fillojnë nga vetëm 5 dollarë.

Një sërë blerjesh deri në 100 dollarë është në dispozicion, së bashku me grupe çmimesh të shtuara prej 3,500 dollarë, 5,000, 8,000, 10,000 dhe 15,000 dollarë.

Turnetë Jack Bonanza janë në dispozicion për të gjithë lojtarët e regjistruar. Të paktën pesë turne zhvillohen çdo ditë. Thjesht hyni në llogarinë tuaj nëpërmjet faqes zyrtare JackPoker ose nëpërmjet aplikacionit dhe drejtohuni në Lobi për të parë të gjitha ngjarjet e ardhshme.

Nëse ende nuk jeni regjistruar, përdorni Kodi promovues i JackPoker NEWBONUS kur hapni llogarinë tuaj të re për të marrë deri në $3000 bonus mirëseardhjeje. Sapo të regjistroheni, mund të filloni të luani poker online, dhe gjithashtu mund të hyni në ngjarjet Jack Bonanza !

Nëse nuk jeni regjistruar ende, këtu është një udhëzues hap pas hapi për të shpjeguar se si mund të bashkoheni shpejt në dhomën e pokerit dhe të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të JackPoker .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrohu' dhe më pas plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promovues JackPoker , shkruani kodin NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, ju mund të kërkoni bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Deri në 3000 dollarë janë në dispozicion për lojtarët e rinj.

Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar, dhe më pas mund të kërkoni bonusin tuaj dhe të filloni të luani poker online.

Pasi të jeni regjistruar, do të keni gjithashtu akses në bonuse unike dhe oferta ekskluzive, të cilat janë të gjitha përveç bonusit bujar të mirëseardhjes.

Lojtarët JackPoker mund të kërkojnë bonuse të rregullta depozitash dhe gjithashtu mund të hyjnë në satellites në turnetë kryesore dhe ngjarjet globale të pokerit.

Kur hyni në llogarinë tuaj, sigurohuni që të kontrolloni tab 'Promovimet' ku do të gjeni gjithashtu detaje të shorteve të rregullta ku mund të fitoni çmime në para, dhurata dhe bileta për turnetë më të mëdhenj!

Fat të mirë duke luajtur në Jack Bonus Bonanza në JackPoker !